Promuj to ogłoszenie

Pracownik Magazynu - Gniewkowo

Data dodania: 2017-10-16 23:06:33ID: 42

605Pokaż numermonika.borkowska@grupaprogres.pl

rupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Zakres obowiązków:

• Obsługa wózka widłowego
• Prace magazynowe

Oczekiwania :

• Uprawnienia na wózek widłowy
• Mile widziane doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku
• Gotowość do pracy trzyzmianowej

Oferujemy :

• Zatrudnienie na podstawie umowy o prace
• Pracę od poniedziałku do piątku

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.).

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą agencji pracy tymczasowej, numer 5088.