Zamknij

Pracownik magazynu (nr 0307)

Miejsce pracy: Inowrocławska 9, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu; -kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym; -bieżące prace związane z funkcjonowaniem magazynu; -prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programu COMARCH; praca w godzinach 5:00 - 13:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programu EXCEL
    • doświadczenie w pracy w zespole
    • dobra organizacja , samodzielność , operatywnoścć
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie; może być osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności lub bez orzeczenia
      Pracodawca: STOLARNIA DĄBEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Inowrocławska 9, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorski
      Osoba do kontaktu: Tomasz Cheładze
      Numer telefonu: 570520617
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Obsługa wózka jezdniowego, załadunek rozładunek towaru Obsługa magazynu Sprawdzanie stanu opakowań typu big bag Kontrola - upewnianie się czy big bagi podczas załadunku są prawidłowo oznaczone
      StPr/24/0853
      wynagrodzenie od od 4 500 do 5 500 PLN

      Przygotowywanie dań kuchni azjatyckiej, 3-zmiany
      StPr/24/0776
      wynagrodzenie od od 4 432 PLN

      Sortowanie i pakowanie owoców i warzyw, 2-zmiany, praca w dni wolne
      StPr/24/0634
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      StPr/24/0571

      kontrola jakości mebli tapicerowanych; praca w godzinach 6:00 - 14:00
      StPr/24/0504
      wynagrodzenie od od 4 651 PLN

      obsługa maszyn stolarskich; praca w godzinach 6:00 - 14:00
      StPr/24/0503

      tapicerowanie mebli, praca w godzinach 6:00 -14:00
      StPr/24/0501
      wynagrodzenie od od 6 850 PLN

      - zapewnienie bezawaryjnej i bezpiecznej pracy urządzeń - konserwacja i bieżące naprawy - dokonywanie napraw i/lub wymian elementów w istniejących systemach
      StPr/24/0442
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      wydawanie posiłków na stołówce
      StPr/24/0370
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      -wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu; -kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym; -bieżące prace związane z funkcjonowaniem magazynu; -prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programu COMARCH; praca w godzinach 5:00 - 13:00
      StPr/24/0307