Przed godziną 14 w budynku mieszkalnym przy ulicy Paderewskiego wybuchł pożar. Niestety, miał on tragiczne skutki.
Chcesz wesprzeć działalność gniewkowo.eu?
Pożar wybuchł w budynku wielorodzinnym, zwanym potocznie w Gniewkowie „belwederem”.
– Informację o pożarze otrzymaliśmy o godzinie 13:59 – informuje st. kpt. Jarosław Skotnicki z Powiatowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu. – Na miejsce zadysponowaliśmy łącznie sześć jednostek Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej, pojawił się też zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Z budynku ewakuowano 10 osób. Niestety, w jednym z pomieszczeń znaleziono ofiarę śmiertelną. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to mężczyzna, najprawdopodobniej mieszkaniec tego budynku – dodaje st. kpt. Skotnicki.
Na miejscu jest też prokurator, który w asyście policji ustala przebieg i przyczyny zdarzenia. Wezwano także Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.
Trwa oddymianie i wietrzenie pomieszczeń oraz zabezpieczanie miejsca zdarzenia.
Poniżej kilka zdjęć z pożaru w „belwederze”.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1150"}
To kolejne takie zdarzenie w tym budynku.
::news{"type":"see-also","item":"3640"}
::news{"type":"see-also","item":"3658"}
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gniewkowo.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Czarni przegrali ostatni mecz ze Zdrojem i spadli do Kl
Pani burmistrz będzie zadowolona, mniej kasy na sport w przyszłym roku hahaha
Wsiok
09:58, 2026-06-21
110 zarzutów dla 48-latka. Kryminalni zabezpieczyli w G
A ktoś może wie, co to za nocne hałasy w okolicach Inowrocławskiej? Ktoś na złomowisku nocne szychty robi? Zaczyna to być denerwujące.
B.
11:58, 2026-06-19
110 zarzutów dla 48-latka. Kryminalni zabezpieczyli w G
Tak w naszym kraju buduje się dobrobyt.Uczciwie pracujący nie mają szans na dorobienie się czegokolwiek.
partyjka
09:19, 2026-06-19
Dziś nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Waży się los sz
A w zawodówce słychać kwik bo dyrektor odsunęła od koryta panujących za poprzedniczka pracowników. Teraz grobowa atmosfera bo trzeba zacząć robić to za co się bierze pieniądze. Koniec z załatwianiem spraw w godzinach pracy i opryskliwym traktowaniem petentow i wykorzystaniem uczniów do prac porządkowych.
Koryto
16:57, 2026-06-18