Zamknij

Fregata odpłynęła z trzema punktami. Porażka Unii II [ZDJĘCIA]

07:31, 21.04.2024 ST Aktualizacja: 17:58, 21.04.2024
Skomentuj

W meczu 14. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy B (grupa Bydgoszcz V) Unia II Gniewkowo przegrała na własnym boisku z Fregatą Polanowice 0:3.

Chcesz wesprzeć działalność gniewkowo.eu?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Już na samym początku mecz nie ułożył się po myśli gospodarzy – w 3. minucie goście wykorzystali swoją szansę i objęli prowadzenie. Unii II nie udało się wyrównać, a w 71. i 90. minucie Fregata strzeliła kolejne gole.

Za tydzień Unia II zmierzy się z Goplanią w Inowrocławiu. Mecz rozpocznie się w sobotę 27 kwietnia o godzinie 16.

[FOTORELACJA]1145[/FOTORELACJA]

UNIA II GNIEWKOWO – FREGATA POLANOWICE 0:3 (0:1)

UNIA II: Mariusz Andrzejak – Dylan Swat, Jakub Lorek, Ariel Olszewski, Mateusz Jadach, Sebastian Wiliński (46’ Konrad Mazurski), Kamil Piotrowiak (23’ Maciej Kubiak), Karol Kruszczyński, Patryk Zajączkowski, Kamil Szwed (75’ Sebastian Mroziński), Patryk Cabański (75’ Patryk Korzeń). Trener: Maciej Tyburek.

INNE MECZE 14. KOLEJKI

Orłowianka Orłowo – Kujawy Kozy 7:0, Kujawiak Sukowy – Goplania Inowrocław 0:8, LZS Kościelec – Noteć Inowrocław 1:3, Unia Leszcze – Znicz Rojewo 3:8. Pauzowała Cuiavia II Inowrocław.