Promuj to ogłoszenie

Pracownik ds. gospodarki brakami parafinowymi

Data dodania: 2019-08-06 10:13:01ID: 442

52 Pokaż numer[email protected]

Firma K.C.B. INTERLIGHT ? Sp. z o.o. w Gniewkowie? producent wyrobów świecarskich - poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik ds. gospodarki brakami parafinowymi.

Główne zadania i obowiązki:
- Topienie braków parafinowych, wyskrobek, odpadów produkcyjnych oraz innych surowców używanych w produkcji;

- ścisła współpraca z Liderem sekcji gospodarki parafiną w zakresie topienia parafiny oraz odpadów parafinowych, wyskrobek, odpadów produkcyjnych oraz innych surowców używanych w produkcji;
- Przygotowywanie masy kąpiącej w taflach na potrzeby produkcyjne;
- utrzymanie porządku na terenie zadaszeń pod zbiornikami do magazynowania parafiny oraz przy wannach do topienia parafiny.

Wymagania:
- ukończony kurs na obsługę wózków widłowych ? zdany egzamin przez UDT

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Dobre warunki pracy,
- Praca w systemie 1-zmianowym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
- CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
- list motywacyjny czytaj więcej