Pracownik działu technologicznego (sekcja kolorów)

Firma K.C.B. INTERLIGHT ? Sp. z o.o. w Gniewkowie? producent wyrobów świecarskich - poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik działu technologicznego (sekcja kolorów)

Główne zadania i obowiązki:
- Przygotowywanie kolorów na potrzeby produkcji;
- Stały nadzór i kontrola procesu produkcyjnego pod kątem prawidłowości stosowanych
rodzajów i odcieni barwników;
- Kontrola nad barwnikami znajdującymi się na halach produkcyjnych;
- Przygotowywanie wzorników kolorów świec;
- Testowanie nowych barwników;
- Kontrola dostaw barwników pod kątem zgodności odcienia;
- Dokładna znajomość planu produkcyjnego i zamówień;
- Prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z powyższym zakresem obowiązków.

Wymagania:
- Wykształcenie średnie;
- Znajomość pakietu Microsoft Office;
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego min. w stopniu podstawowym,
- Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale technologicznym;
- Samodzielność i dobra organizacja pracy;
- Dokładność, staranność i terminowość;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

Oferujemy:
- Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
- Praca od poniedziałku do piątku w systemie III-zmianowym;
- Dobre warunki pracy;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Stabilne zatrudnienie;
- Możliwość rozwoju.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
- CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

tel. 52 358-51-19
email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-01-21 11:16:24#498

*Elektryk*

Promuj to ogłoszenie2019-11-27 08:55:05#487