Za złamanie sądowego zakazu odpowie kierujący oplem. Policjanci ze Złotnik Kujawskich ustalili, że wypożyczonym samochodem doprowadził do zderzenia z innym pojazdem i ogrodzeniem.
W ubiegłym tygodniu (7 lutego), w godzinach porannych, na terenie miejscowości Tupadły doszło do kolizji z udziałem samochodów marki Opel i Hyundai. Sprawę wyjaśniali policjanci z posterunku w Złotnikach Kujawskich.
Okazało się, że opel wyjechał na „czołówkę”, doprowadzając do zderzenia z autem, którym jechała kobieta. Sprawca zdarzenia wraz z pasażerami oddalili się, pozostawiając pojazd „zaparkowany” na jednym z pobliskich ogrodzeń. Na szczęście tą trasą jechał inny kierowca, który udzielił jadącej hyundaiem pomocy, a karetka zabrała ją do szpitala.

Policjanci z posterunku w Złotnikach Kujawskich zebrali informacje, co dokładnie wydarzyło się oraz to, że oplem jechało trzech mężczyzn.
Samochód pochodził z jednej z bydgoskich wypożyczalni. Kierujący nim jeden z mężczyzn nie dostosował prędkości do warunków jazdy i doprowadził do zdarzenia drogowego.
Podczas gromadzenia materiałów w sprawie policjanci ustalili jeszcze tego samego dnia, że oplem, pomimo sądowego zakazu, kierował 33-letni mężczyzna. Takiej treści zarzut usłyszał dzień później.
Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci oczekują również na wynik badania jego krwi na zawartość alkoholu i zabronionych substancji. Dalsze działania funkcjonariuszy są oczywiście uzależnione od niego. Mężczyzna odpowie też za kolizję.
(asp. szt. Izabella Drobniecka, Oficer Prasowy KPP w Inowrocławiu)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gniewkowo.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dziś nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Waży się los sz
Dzieci robić a nie referenda, bez dzieci nie ma szkoły.
Dzieci
17:41, 2026-06-27
Uczniowie SP 2 walczyli w finałach zawodów wojewódzkich
Brawo dla SP 2. Tyle sukcesów sportowych. Tylko podziwiać.
111.
20:35, 2026-06-22
Uczniowie SP 2 walczyli w finałach zawodów wojewódzkich
Gratulacje córuś życzymy ci dalszych większych sukcesów . Jesteśmy z ciebie dumni .
Karolina Romanowicz
14:34, 2026-06-22
Czarni przegrali ostatni mecz ze Zdrojem i spadli do Kl
Pani burmistrz będzie zadowolona, mniej kasy na sport w przyszłym roku hahaha
Wsiok
09:58, 2026-06-21