Sport

Zamknij

Uczniowie SP 2 walczyli w finałach zawodów wojewódzkich w lekkoatletyce

ST 13:40, 22.06.2026
1 Uczniowie SP 2 walczyli w finałach zawodów wojewódzkich w lekkoatletyce

W Świeciu na stadionie KS Wda odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Młodzieży Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce.

Chcesz wesprzeć działalność gniewkowo.eu?

Postaw kawę dla gniewkowo.eu na buycoffee.to

Na starcie stanęli uczniowie z klas VIII-VII (roczniki 2011-2012) w konkurencjach biegowych, skocznościowych oraz rzutnych. Stawką były medale, tytuły mistrzów województwa a także możliwość współzawodnictwa sportowego na szczeblu wojewódzkim. Szkołę Podstawową nr 2 im. Doktora Jana Dreckiego w Gniewkowie reprezentowało troje uczniów, którzy po mistrzostwach powiatu zakwalifikowali się do udziału w tych zawodach.

Julia Urbaniak w biegu na 300 metrów z wynikiem 50.15 s zajęła 16. miejsce w województwie. Dżuliana Romanowicz w biegu na 600 metrów z wynikiem 1:51.91 (rekord życiowy) zajęła 5. miejsce w województwie. Eliasz Zięntara w skoku w dal z wynikiem 5,22 m zajął 8. miejsce w województwie.

Wielkie brawa dla uczniów za godne reprezentowanie szkoły i Gminy Gniewkowo. Uczniów do zawodów przygotowywał nauczyciel wychowania fizycznego Maciej Tyburek.

(ST)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gniewkowo.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%