pracownik liniowy

Nr oferty: StPr/19/1323Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Miejsce pracy: Kilińskiego, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca przy linii produkcyjnej, pakowanie, sortowanie warzyw, ważenie wyrobów gotowych, dbałość o czystość na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 17.06.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • aktualne badania sanepidowskie
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: zdolności manualne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Progres Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
        Adres: Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: Natalia Wójcik
        Numer telefonu: 665 663 733
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        prace transportowe na terenie zakładu przy uzyciu wózka widłowego, paletowanie, stretchowanie
        StPr/19/2236
        wynagrodzenie od 2 900 - 3 100 PLN

        prace na linii produkcyjnej konserw-nadzór urządzeń, pakowanie, kontrola jakości , drobne prace porządkowe na stanowisku pracy
        StPr/19/2237
        wynagrodzenie od 2 500 - 2 700 PLN

        rozkładanie instalacji elektrycznej, wywiązywanie rozdzielni elektrycznej , umiejętność czytania projektów
        StPr/19/2034
        wynagrodzenie od od 3 700 PLN

        obsługa klienta, wykładanie towaru
        StPr/19/2041
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        windykacja należności
        StPr/19/2012

        eksploatacja sieci wod. kan . na terenie miasta i Gminy Gniewkowo
        StPr/19/2011

        praca przy linii produkcyjnej, pakowanie, sortowanie warzyw, ważenie wyrobów gotowych, dbałość o czystość na stanowisku pracy
        StPr/19/1323
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

        przebieranie i oczyszczanie surowca przy taśmie, przepakowywanie wyrobów, dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
        15/5/2019
        wynagrodzenie od od 15 PLN

        składanie kartonów, składanie tekturowych elementów, prace porzadkowe na terenie magazynu, pracodawca zapewnia bezpłatny transport dla osób z Inowrocławia i niektórych miejscowości
        StPr/19/1648
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        - składanie kartonów - składanie tekturowych elementów - prace porządkowe na magazynie
        13/5/2019