Głupie błędy i przykra porażka Unii z Orlętami [ZDJĘCIA]

16:04, 05.11.2022 ST Aktualizacja: 14:26, 18.11.2022

W meczu 13. kolejki kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej Unia Gniewkowo przegrała z Orlętami Aleksandrów Kujawski 1:2.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie po golu Michała Hałasa i w pierwszej połowie kontrolowali wydarzenia na boisku. Niestety, po przerwie goście bezlitośnie wykorzystali głupie błędy w obronie piłkarzy Unii i wygrali trzeci mecz z rzędu.

[FOTORELACJA]900[/FOTORELACJA]

UNIA GNIEWKOWO – ORLĘTA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 1:2 (1:0)

Bramki dla Unii: Michał Hałas (6’).

UNIA: Mateusz Skibiński – Rafał Gołębiewski (78’ Daniel Majer), Oskar Kryszak, Sebastian Krzysztofiak (63’ Michał Cyra), Piotr Kaźmierski – Michał Hałas (78’ Kamil Piotrowiak), Dariusz Adamski, Kacper Włodarczyk, Bartosz Majer, Janusz Olach – Radosław Kłosowski (56’ Kamil Fajkowski). Trener: Rafał Kraczewski.

INNE MECZE 13. KOLEJKI

Wisła Dobrzyń nad Wisłą – Gopło Kruszwica 2:2, Łokietek Brześć Kujawski – Zootechnik Kołuda Wielka 8:1, Piast Kołodziejewo – Sadownik Waganiec 4:0, GKS Baruchowo – Lubienianka Lubień Kujawski 2:1, LTP Lubanie – Zdrój Ciechocinek 2:5, Kujawiak Kruszyn – Noteć Gębice 0:3, Kujawiak Kowal – Start Stawki 6:1.

TABELA

(ST)

komentarz(18)

KibicKibic

17 8

Fatalny mecz niestety w wykonaniu trenera. Fatalne zmiany. Gołym okiem było widać, że zmian wymagał środek pomocy, ale trener wolał osłabić atak i obronę, by na końcówce przesunąć obrońcę do ataku. Trenerze sorki ale przegrałeś ten mecz niestety. 16:19, 05.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

ObserwatorObserwator

10 10

No niestesty znowu pezegrany mecz ,Trener podjał zła decyzje i tak wyszło ,A szkoda !!! ;( :( :( 16:27, 05.11.2022

5 12

Zawodnicy którzy przyszli razem z trenerem, nie do końca nadają się do pierwszego składu... 17:55, 05.11.2022

5 3

Każdy kto szczegółowo obserwuje 5 lige to wiedział że Orlęta przyjadą tu po wygraną Pan Generał przechytrzył nas w drugiej połowie Wiedzieli o co graja w Gniewkowie Zostały dwa mecze Dobrze by było je wygrać i mieć spokojną zimę Unia... wiosna bedzie nasza Trenerze i zawodnicy Damy Radę! 21:23, 05.11.2022

KibicKibic

7 4

Najważniejsze dowieść drugie miejsce w tabeli do przerwy o dobrze przepracować zimę ! 19:19, 05.11.2022

Odpowiedz

OBESRWATOROBESRWATOR

4 5

W kwestii meczu to już wcześniej się wypowiedzieli krasomówcy, ja tylko dopiszę "jesień- nasza, zima -wasza, a wiosna będzie chyba "muminków". Zastanawia mnie jeden element, budżet klubu, plus sponsorzy? Patrząc na wiszące reklamy to "same plusy" dopadną klub. Oby nie. Ale mamy rok wyborczy "gubszy" to jest szansa "gąski" podoić" bo chódszy 2024, zapewne będzie bardzo chudy. ?
20:08, 05.11.2022

Odpowiedz

KibolKibol

11 6

Do grania w piłkę trzeba mieć odrobinę umiejętności..może spadek do B-klasy nauczy niektórych odrobinę pokory... 22:51, 05.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Xd Xd

6 3

Do pisania komentarzy trzeba mieć odrobinę odwagi więc może się podpisz ? 01:17, 06.11.2022

zezemzezem

15 7

Kolejny mecz w którym końcówka meczu jest beznadziejna.Zmiany przeprowadzane przez trenera nietrafione,Wprowadzają tylko haos i nieporozumienia w grze.Szukajmy lepszego trenera póki jest jeszcze czas i sporo meczy do rozegrania 10:24, 06.11.2022

12 2

Janusz czas zdjąc sandały i włożyć mocherowy berecik na czerep !!!!!!!!! 18:27, 06.11.2022

Mario KempesMario Kempes

7 5

Tym co krytykują przypominam że Unia jest na drugim miejscu w tabeli premiującym awans do 4 ligi 10:51, 06.11.2022

Odpowiedz

BenhakeerBenhakeer

9 3

Z drugiego miejsca łatwo spaść niżej, więc to żaden wyznacznik...podsumowywać całość można pod koniec sezonu, ale formę oceniać można na bieżąco...a przeważnie ona jest częścią składową dobrego lub złego sezonu w połączeniu z posiadaniem talentu i umiejętności oczywiście. Chyba, że rozpatrujemy to w kategorii czysto amatorskiej to nie róbmy z nich żadnych bogów...bo nimi nie są... 13:09, 06.11.2022

Kibic który jest, a Kibic który jest, a

9 2

Reasumując wszystkie komentarze, przypomnijmy sobie poprzedni sezon , styl gry i wyniki. "Znawcy futbolu" wskażcie proszę lepszych na pozycję krytykowanych piłkarzy. Może trener Was posłucha. Wypowiadając się w ten sposób nie pomagacie drużynie i trenerowi. Niestety błędy i niepowodzenia były i są wpisane w sport ( nawet u największych) 17:23, 06.11.2022