Gol stracony w doliczonym czasie i pierwsza w sezonie porażka Unii

13:10, 10.09.2022 ST Aktualizacja: 20:46, 23.09.2022

W meczu 5. kolejki kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej Unia Gniewkowo przegrała z Wisłą Dobrzyń nad Wisłą 1:2.

Goście objęli prowadzenie i przez większość drugiej połowy wydawało się, że kontrolują przebieg wydarzeń. Niestety, w końcówce Wisła zadała jednak dwa ciosy, w tym ten decydujący z rzutu karnego w doliczonym czasie gry. W 82. minucie, jeszcze przy stanie 1:0 dla Unii, gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.

Za tydzień Unia zmierzy się na swoim boisku z GKS-em Baruchowo.

WISŁA DOBRZYŃ NAD WISŁĄ – UNIA GNIEWKOWO 2:1 (0:1)

Bramka dla Unii: Michał Cyra (45’).

UNIA: Patryk Puzio – Bartosz Wilga (85’ Kacper Włodarczyk), Rafał Gołębiewski, Oskar Kryszak, Piotr Kaźmierski – Michał Hałas (68’ Kamil Piotrowiak), Dariusz Adamski, Bartosz Majer (90’ Ksawery Kamiński), Michał Cyra, Radosław Kłosowski – Kamil Fajkowski (85’ Mateusz Balik). Trener: Rafał Kraczewski.

INNE MECZE 5. KOLEJKI

GKS Baruchowo – Łokietek Brześć Kujawski 1:5, LTP Lubanie – Kujawiak Kowal 1:4, Lubienianka Lubień Kujawski – Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:5, Zdrój Ciechocinek – Zootechnik Kołuda Wielka 1:1, Piast Kołodziejewo – Kujawiak Kruszyn 2:4, Sadownik Waganiec – Start Stawki 2:4, Noteć Gębice – Gopło Kruszwica 3:0.