Unia straciła gola w ostatniej akcji meczu i przegrała w Brodnicy [ZDJĘCIA]

13:18, 20.11.2021 . Aktualizacja: 16:37, 02.12.2021

W meczu 17. kolejki kujawsko-pomorskiej IV ligi Unia Gniewkowo przegrała w Brodnicy ze Spartą 1:2.

Porażka to bardzo bolesna, bo poniesiona po golu strzelonym przez Grzegorza Domżalskiego w ostatniej akcji meczu. Gdy Hubert Baranowski wyciągał piłkę z siatki sędzia zakończył spotkanie.

Unia wyszła na prowadzenie na początku meczu, gdy Oskar Kryszak wykończył podanie Kamila Fajkowskiego. Gospodarze w pierwszej połowie przeważali i zdołali wyrównać. W drugiej połowie to Unia byłą lepszym zespołem, lecz nie dało to nawet punktu.

Był to ostatni mecz czerwono-zielono-czarnych w rundzie jesiennej.

[FOTORELACJA]730[/FOTORELACJA]

SPARTA BRODNICA – UNIA GNIEWKOWO 2:1 (1:1)

Bramka dla Unii: Oskar Kryszak (6’).

UNIA: Hubert Baranowski – Sebastian Krzysztofiak, Kacper Włodarczyk, Przemysław Żbikowski, Mateusz Nowacki – Michał Hałas (77' Bartosz Wilkanowski), Krzysztof Milewski (62' Mateusz Balik), Sławomir Piechocki, Oskar Kryszak, Mateusz Zboiński – Kamil Fajkowski. Trener: Grzegorz Jeromin.

INNE MECZE 17. KOLEJKI

Pomorzanin Toruń – Chełminianka Chełmno 0:1, BKS Bydgoszcz – Sportis Łochowo 0:4, Lider Włocławek – Start Pruszcz 2:2, Cuiavia Inowrocław – Pogoń Mogilno 1:6, Lech Rypin – Orlęta Aleksandrów Kujawski 6:1, Unia Solec Kujawski – Chemik Bydgoszcz 0:2, Notecianka Pakość – Kujawianka Izbica Kujawska 2:1, Włocłavia Włocławek – Wda Świecie 2:1.