Zamknij

Dobry początek Czarnym nie wystarczył. Porażka w Janowcu Wlkp.

16:12, 05.09.2021 S.T Aktualizacja: 16:18, 05.09.2021
Skomentuj

W meczu 3. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy B (grupa Bydgoszcz II) Czarni Wierzchosławice przegrali w Janowcu Wielkopolskim ze Spartą 1:3.

To pierwsza w sezonie porażka ekipy z Wierzchosławic.

Czarni bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie, bo już w 12 minucie Michał Wilk strzelił gola. Później niestety gospodarze przejęli inicjatywę i jeszcze przed przerwą objęli prowadzenie. W drugiej połowie nieco pomogli im przyjezdni, którzy zdobyli samobójczą bramkę.

Za tydzień Czarni podejmą Olimpię Dąbrowa. Mecz rozpocznie się w Wierzchosławicach w niedzielę 12 września o godzinie 11.

SPARTA JANOWIEC WIELKOPOLSKI – CZARNI WIERZCHOSŁAWICE 3:1 (2:1)

Bramka dla Czarnych: Michał Wilk (12’).

CZARNI: Kacper Łęczycki – Mikołaj Skowroński, Piotr Grabski, Filip Sadowski, Damian Wiśniewski (62' Filip Sobczak), Sławomir Strzelczyk, Michał Wilk, Mateusz Nowicki, Marcin Marczak, Marcin Strzelczyk (52' Kacper Kołodziejczak), Kamil Brzustowicz. Trener: Maciej Niewiadomski.

INNE MECZE 3. KOLEJKI

Burza Nowa Wieś Wielka – KS Brzoza 0:2, LZS Jadowniki – Snajper Rogowo 1:0, Olimpia Dąbrowa – Unia II Gniewkowo 2:1, LZS Grochowiska Księże – Orłowianka Orłowo 6:3, Noteć II Łabiszyn – Cukrownik Tuczno (niedziela, 14).