Mikrus grał do końca. Gol na wygraną w doliczonym czasie! [ZDJĘCIA]

17:57, 16.05.2021 S.T Aktualizacja: 10:25, 25.05.2021
reo

W meczu 25. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy A Mikrus-Gesal Szadłowice pokonał w Strzelnie Kujawiankę 3:2.

Goście dwa razy wychodzili na prowadzenie (najpierw w 4. minucie po pięknym strzale z 40 metrów Pawła Stępnia oraz w 82. Minucie po rzucie karnym zamienionym na gola przez tego samego zawodnika), ale ostatni w tabeli gospodarze odrabiali straty. Gola na 2:2 Kujawianka strzeliła w 89. minucie. Gdy wydawało się, że faworyt niespodziewanie straci w Strzelnie punkty, w doliczonym czasie gry swojego trzeciego gola (tym razem z rzutu wolnego) strzelił kapitan przyjezdnych i Mikrus mógł świętować.

Warto odnotować powrót do gry po długiej przerwie Damiana Sypniewskiego. Na boisko wyszedł też trener Dariusz Semenowicz.

[FOTORELACJA]640[/FOTORELACJA]

KUJAWIANKA STRZELNO – MIKRUS-GESAL SZADŁOWICE 2:3 (1:1)

Bramki dla Mikrusa: Paweł Stępień 3 (4’, 82’ z karnego, 90+3’ z wolnego).

MIKRUS: Jakub Morek – Paweł Stępień, Artur Dąbrowski, Piotr Jaworski, Mateusz Mąka (46’ Leszek Matyjasik), Krzysztof Milewski, Dawid Pawlak, Oskar Salwa, Michał Urbaniak, Damian Sypniewski (80’ Dariusz Semenowicz), Krzysztof Głogowski. Trener: Dariusz Semenowicz.

INNE MECZE 25. KOLEJKI

Zootechnik Kołuda Wielka – Pałuczanka Żnin 2:2, Spójnia Białe Błota – Zagłębie Piechcin 0:0, Burza Nowa Wieś Wielka – LZS Kościelec 0:0, Piast Złotniki Kujawskie – Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2:1, Znicz Rojewo – Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 7:1, Noteć Gębice – Noteć Inowrocław 0:0.