Czarni opadli z sił i przegrali w Kruszy Zamkowej

13:01, 02.05.2021 S.T Aktualizacja: 20:58, 04.05.2021
reo

W meczu 15. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy B (grupa Bydgoszcz V) Czarni Wierzchosławice przegrali w Kruszy Zamkowej z Kolorowymi 3:5.

Goście prowadzili w tym meczu 1:0, później remisowali 2:2. Wtedy rzut karny zmarnował Damian Morawski. Gospodarze przejęli inicjatywę, w osiem minut strzelili trzy gole i nie dali już sobie wydrzeć zwycięstwa.

Za tydzień Czarni zmierzą się na własnym boisku z Orłowianką Orłowo. Początek spotkania w niedzielę 9 maja o godzinie 12.

KOLOROWI KRUSZA ZAMKOWA – CZARNI WIERZCHOSŁAWICE 5:3 (2:2)

Bramki dla Czarnych: Karol Kruszczyński (16’), Kamil Brzustowicz 2 (35’, 76’).

CZARNI: Kacper Łęczycki – Mateusz Grabowski, Filip Sadowski, Piotr Grabski, Damian Wiśniewski, Mateusz Nowicki, Damian Morawski, Marek Szczęsny, Karol Kruszczyński, Kamil Brzustowicz, Jakub Marczak (46’ Marcn Głodek). Trener: Paweł Brzustowicz.

INNE MECZE 15. KOLEJKI

Fregata Polanowice – Kujawy Markowice przerwany po 1. połowie przy stanie 1:2, Iskra Sikorowo – Cukrownik Tuczno 0:8, Orłowianka Orłowo – Unia Leszcze 2:2, Kujawiak Sukowy – Tarant Wójcin 1:4.