Czarni rozgromili Grom w Ostrowie

10:14, 14.10.2019 S.T Aktualizacja: 10:17, 14.10.2019

Efektowne zwycięstwo odnieśli piłkarze Czarnych Wierzchosławice w meczu 9. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy B (grupa Bydgoszcz V). W Ostrowie pokonali Grom aż 8:1.

Gospodarze „pękli” tuż po przerwie. Po pierwszej połowie Czarni prowadzili 2:1, a Grom był bliski strzelenia jeszcze jednego gola (piłka uderzyła w słupek). Po zmianie stron trzy bramki zdobyte w sześć minut załatwiły sprawę.

Kolejny mecz Czarni rozegrają na własnym boisku w najbliższą niedzielę 20 października o godzinie 11 z Unią Leszcze.

GROM OSTROWO – CZARNI WIERZCHOSŁAWICE 1:8 (1:2)

Bramki dla Czarnych: Kamil Brzustowicz 3 (15’, 35’, 75’), Krzysztof Sobczak (48’ z karnego), Damian Przybylski (49’), Tomasz Fajkowski (54’), Mateusz Nowicki (76’), Marcin Marczak (81’).

CZARNI: Mateusz Grabowski – Mateusz Nowicki, Mikołaj Aleksandrzak, Krzysztof Sobczak, Dariusz Wójciński – Marcin Marczak, Łukasz Kalbarczyk, Tomasz Fajkowski, Maciej Zboiński – Damian Przybylski (60’ Szymon Sobczak), Kamil Brzustowicz. Trener: Paweł Brzustowicz.

INNE MECZE 8. KOLEJKI

Kujawy/Błękitni Markowice – Kujawiak Sukowy 10:1, Fregata Polanowice – Cukrownik Tuczno 4:2, Orłowianka Orłowo – Cuiavia II Inowrocław 3:1, LZS Kościelec Kujawski – Kolorowi Krusza Zamkowa 3:1, Unia Leszcze – Iskra Sikorowo 2:0.