Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Hurtownia produktów z zakresu medycyny estetycznej szuka:

Data dodania: 2022-09-08 11:21:51ID: 1390

[email protected]

Hurtownia produktów z zakresu medycyny estetycznej poszukuję konsultanta telefonicznego do obsługi nowych i aktualnych klientów.

Twój zakres obowiązków
* Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego lub przedstawiciela branży medycznej lub kosmetycznej.
* Aktywna praca nad poszerzaniem bazy współpracujących klientów.
* Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji.
* Udział w targach i imprezach branżowych.
* Nawiązywanie i utrzymanie relacji z klientami.

Nasze wymagania
* Doświadczenie w pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego lub przedstawiciela branży medycznej lub kosmetycznej.
* Skuteczność w realizacji zadań.
* Mile widziana znajomość rynku medycyny estetycznej i zabiegów.
* Komunikatywność i umiejętności interpersonalne.
* Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina.
* Znajomość obsługi komputera i programów Microsoft Office.

To oferujemy
* Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny.
* Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
* Przyjazną atmosferę.
* Regularne szkolenia.
* Narzędzia pracy ( komputer, telefon).
* Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.
* Pracę w biurze (Centrum Inowrocławia)

Aplikacje proszę przesyłać na adres [email protected]