Był szał na ich lody, wkrótce w sklepach mają pojawić się zeszyty sygnowane marką Ekipy, a to jeszcze nie koniec. Friz i spółka podpisali umowę z firmą Krynica Vitamin, a w jej myśl sklepy zapełnią się napojami energetycznymi z charakterystycznym logiem.
Lody Ekipy były strzałem w dziesiątkę. Przez pewien czas to był jeden z najbardziej deficytowych i pożądanych produktów w Polsce.
Po sorbety, dostępne są w dwóch wersjach, cytrynowe i truskawkowe, oblanych polewą o smaku gumy balonowej ze strzelającym cukrem ustawiały się gigantyczne kolejki.
Grupa youtuberów pod kierownictwem "Friza" nie zwalnia tempa. Ostatnio głośno było o podjęciu współpracy z firmą Herlitz. Efektem ich współpracy mają być artykuły papiernicze. Przed nowym rokiem szkolnym do sprzedaży mają trafić zeszyty A4 i A5 oraz teczki rysunkowe A4.
Teraz Ekipa postawiła kolejny krok. Podpisano umowę dotyczącą produkcji napojów ze spółką Krynica Vitamin.
Jak poinformowano w komunikacie firma ma produkować napoje oparte na markach Ekipa i Koral "na podstawie uzgadnianych receptur i specyfikacji".
- W ramach umowy dostawy napojów na rzecz i pod marką kontrahenta będą odbywały się na podstawie uzgadnianych receptur i specyfikacji produktów. Każdorazową podstawą do realizacji Umowy będą dokonywane odrębne zamówienia kierowane przez kontrahenta do spółki i akceptowane przez spółkę - informuje Krynica Vitamin.
Pierwsze, jak poinformowała spółka, może opiewać na kwotę ok. 7 mln zł.
Jak informuje portal Wirtualne Media firma Krynica Vitamin zajmuje się produkcją napojów różnych marek dla zewnętrznych kontrahentów. Oferuje rozlewanie napojów energetycznych, orzeźwiających i funkcjonalnych, a jej produkty są dostępne w 38 krajach
Czarni przegrali ostatni mecz ze Zdrojem i spadli do Kl
Pani burmistrz będzie zadowolona, mniej kasy na sport w przyszłym roku hahaha
Wsiok
09:58, 2026-06-21
110 zarzutów dla 48-latka. Kryminalni zabezpieczyli w G
A ktoś może wie, co to za nocne hałasy w okolicach Inowrocławskiej? Ktoś na złomowisku nocne szychty robi? Zaczyna to być denerwujące.
B.
11:58, 2026-06-19
110 zarzutów dla 48-latka. Kryminalni zabezpieczyli w G
Tak w naszym kraju buduje się dobrobyt.Uczciwie pracujący nie mają szans na dorobienie się czegokolwiek.
partyjka
09:19, 2026-06-19
Dziś nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Waży się los sz
A w zawodówce słychać kwik bo dyrektor odsunęła od koryta panujących za poprzedniczka pracowników. Teraz grobowa atmosfera bo trzeba zacząć robić to za co się bierze pieniądze. Koniec z załatwianiem spraw w godzinach pracy i opryskliwym traktowaniem petentow i wykorzystaniem uczniów do prac porządkowych.
Koryto
16:57, 2026-06-18
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gniewkowo.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz