pracownik obsługi stacji paliw - oferta w ramach prac interwencyjnych dla osoby

Miejsce pracy: Toruńska 29A, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, tankowanie samochodów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, komunikatywność, uczciwość, sumienność, umiejętność pracy własnej
    Pracodawca: KRAK-TAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Brodzińskiego 27, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 14 628 42 00
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 14 628 42 00 w godz.07:30-15:00
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    1) kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników; 2) sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych; 3) sporządzanie, wydawanie świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudniania pracowników, do których wydawania pracodawca zobowiązany jest przepisami prawa; 4) ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej; 5) sporządzanie listy płac z tytułu wszelkich wynagrodzeń oraz zasiłków ZUS; 6) sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i korygujących ZUS oraz dokumentów zgłoszeniowych ZUS; 7) prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz urlopów pracowniczych, sporządzanie grafików pracowniczych; 8) wydawanie zaświadczeń dotyczących stosunku pracy na wniosek pracownika oraz zaświadczeń wg obowiązujących pracodawcę przepisów prawa; i inne
    StPr/21/0999
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    pomoc przy pracach stolarskich
    StPr/21/0974
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    prace melioracyne związane z konserwacją rowów na terene gminy Gniewkowo
    StPr/21/0868
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE TOWARU Z MAGAZYNU. NADZOROWANIE STANÓW MAGAZYNOWYCH
    StPr/21/0837
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    zgodnie z wykonywanym zawodem
    10/4/2021

    obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, tankowanie samochodów
    StPr/21/0763

    zbijanie szkieletów drewnianych pod meble tapicerowane
    StPr/21/0723
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    tapicer meblowy
    StPr/21/0707
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    stolarz w zakładzie tapicerskim
    StPr/21/0706
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    klejenie pianek poliuretanowych w zakładzie tapicerskim
    StPr/21/0705