Specjalista ds. promocji i mediów (nr 2264)

Miejsce pracy: Dworcowa 5, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - przygotowywanie materiałów i relacji z wydarzeń organizowanych przez MGOKSiR (we współpracy z pracownikami merytorycznymi); - nadzór nad terminami wszelkich publikacji (także przygotowanych przez inne osoby); - nadzór merytoryczny i graficzny oraz funkcjonalny (opracowanie treści, grafiki, itp.) w zakresie środków masowego przekazu, szczególnie tych zarządzanych przez MGOKSiR (strona internetowa, fanpage FB, aplikacja „Blisko”, miesięcznik, plakaty, ulotki i inne):
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
      • analityczne myślenie, sprawność fiz.
      • obsługa komputera MS Ofice
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: umiejętność pracy pod presją czasu i organizacji pracy własnej, obsługa programów graficznych oraz Adobe InDesign, umiejętność redagowania tekstów, obsługa portali społecznościowych, umiejętność pracy w zespole
        Pracodawca: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
        Adres: Dworcowa 5, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Paweł Mikuszewski
        Numer telefonu: 606 601 214
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą pod nr tel.: 606 601 214 lub e-mail: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        prace gospodarcze i porządkowe, koszenie trawników
        StPr/20/2356
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        klejenie pianek PUR
        StPr/20/2298
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Ochrona obiektów przemysłowych. Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące z możliwością przedłużenia, praca w systemie 12 godzinnym (do ustalenia).
        StPr/20/0921

        - przygotowywanie materiałów i relacji z wydarzeń organizowanych przez MGOKSiR (we współpracy z pracownikami merytorycznymi); - nadzór nad terminami wszelkich publikacji (także przygotowanych przez inne osoby); - nadzór merytoryczny i graficzny oraz funkcjonalny (opracowanie treści, grafiki, itp.) w zakresie środków masowego przekazu, szczególnie tych zarządzanych przez MGOKSiR (strona internetowa, fanpage FB, aplikacja „Blisko”, miesięcznik, plakaty, ulotki i inne):
        StPr/20/2264
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN