pracownik produkcji - montażysta (nr 1973)

Miejsce pracy: Rzemieślnicza 4, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca na produkcji - montaż stelaży tapicerowanych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe, możliwość przyuczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SOF POL SP ZOO GNIEWKOWO
    Adres: Rzemieślnicza 4, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorski
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 501053275
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt 501 053 275, 509 386 554 lub dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    pracownik obsługi solarium i siłowni oraz utrzymanie czystości w obiekcie, praca w godz. 12-21
    StPr/20/2029
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    praca na produkcji, szycie pokrowców tapicerskich
    StPr/20/1975
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    praca na produkcji - montaż stelaży tapicerowanych
    StPr/20/1973

    zbijanie i obijanie szkieletów drewnianych do mebli tapicerowanych
    StPr/20/1964
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    sprzatanie terenu zewnętrznego, koszenie, pielęgnacja zieleni, drobne naprawy
    StPr/20/1258

    sprzatanie, utrzymaniu w czystości pomieszczeń biurowych i socjalnych wskazanych przez przełożonego/częściowy zwrot kosztów dojazdu
    StPr/20/1888

    Przygotowywanie elementów drewnianych do produkcji stelaży meblowych
    StPr/20/1803
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN