kasjer-sprzedawca (nr 1193)

Miejsce pracy: Dworcowa 8, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, wykładanie towarów, składanie zamówień, dbałość o porządek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 18.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Uprawnienia:
    • książeczka zdrowia-sanitarno - epidemiologiczna
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomość kasy fiskalnej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY DOMINIKA KACPRZAK
      Adres: Dworcowa 8, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 662 325 255
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w godz: 08:00-21:00 z CV tel. 662 325 255
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-21
      pakowanie świeczek
      StPr/20/1385
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      operator maszyn produkcyjnych
      StPr/20/1386

      obsługa klienta, wykładanie towaru, obsluga kasy fiskalnej, praca w godz. 6-14, 14-22
      StPr/20/1396

      pakowanie mebli tapicerowanych
      StPr/20/1379
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Praca w Markecie budowlanym w Gniewkowie.
      StPr/20/1348

      zbijanie szkieletów drewnianych
      StPr/20/1359

      - praca na linii produkcyjne
      6/7/2020
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 200 PLN

      - pakowanie - praca na linii produkcyjnej - kontrola jakości
      5/7/2020
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      produkcja okien i drzwi drewnianych
      StPr/20/1329
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      produkcja okien i drzwi
      StPr/20/1331