Nauczyciel geografii

Nr oferty: StPr/20/0275Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Miejsce pracy: Toruńska 40, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nauczanie geografii w klasach V-VIII
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.02.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 817 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: geografia
    Zawód:
    • Nauczyciel geografii
      Uprawnienia:
      • uprawnienia pedagogiczne
        Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WOJSKA POLSKIEGO W GNIEWKOWIE
        Adres: Toruńska 40, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Dorota Gliwińska
        Numer telefonu: 604576608
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        •Przygotowanie do produkcji tunelu zamrażalniczego i blanszownika – ustawienie parametrów w zależności od przetwarzanego warzywa. •Dbałość o powierzone materiały, narzędzia i stanowisko •Dbałość o ła
        StPr/20/0401
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        •realizacja zadań związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń w pełnej gotowości do prowadzenia procesu technologicznego •dokonywanie przezbrojeń linii produkcyjnych •prowadzenie planowej konserw
        StPr/20/0337
        wynagrodzenie od od 3 450 PLN

        nauczanie geografii w klasach V-VIII
        StPr/20/0275
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 817 PLN

        nauczanie geografii w szkole podstawowej
        StPr/20/0262
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        naprawa pojazdów samochodowych
        StPr/20/0207
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        przyuczenie do zawodu glazurnik
        StPr/20/0186
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        układanie płytek, szpachlowanie, malowanie, praca na terenie Inowrocławia, Gniewkowa i Torunia
        StPr/20/0185

        ROZKŁADANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ , WYWIĄZYWANIE SKRZYNKI ELEKTRYCZNEJ
        StPr/20/0082
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        MONTAŻ KLIMATYZACJI I URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH
        StPr/20/0081