Pracownik biurowy (nr 0048)

Miejsce pracy: Przemysłowa 2, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac administracyjno-biurowych wynikających z bieżącej pracy biura. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Współpraca z firmami zewnętrznymi. Składanie zamówień. Wsparcie adm
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • dobra organizacja czasu pracy
      • znajomość pakietu MS Office
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: I.T.I. Poland Sp. z o.o.
        Adres: Przemysłowa 2, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Opis stanowiska •zarządzanie sprzedażą i osiąganie odpowiednich wyników sprzedaży •kierowanie i motywowanie podległego zespołu •zamawianie towarów oraz zapewnianie prawidłowej prezentacji produktów i
        StPr/20/0077
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        ROZKŁADANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ , WYWIĄZYWANIE SKRZYNKI ELEKTRYCZNEJ
        StPr/20/0082
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        MONTAŻ KLIMATYZACJI I URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH
        StPr/20/0081

        Wykonywanie prac administracyjno-biurowych wynikających z bieżącej pracy biura. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Współpraca z firmami zewnętrznymi. Składanie zamówień. Wsparcie adm
        StPr/20/0048
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        staż w salonie fryzjerskim
        StPr/20/0004
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN