Kasjer-Sprzedawca (nr 3347)

Miejsce pracy: Inowrocławska 4, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej , wykładanie towaru na półki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 04.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • kasa fiskalna - obsługa
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: HURTOWNIA BUDOWLANA"AGAD" SP.Z O.O
      Adres: Chrzanowskiego 25, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Obsługa kasy fiskalnej , wykładanie towaru na półki.
      StPr/19/3347
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      nauczanie dzieci w grupach przedszkolnych
      StPr/19/3316

      czytanie projektów, wywiązywanie rozdzielni elektrycznych, rozkładanie przewodów
      StPr/19/3013
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN