elektryk (nr 3013)

Miejsce pracy: Wałowa 5, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: czytanie projektów, wywiązywanie rozdzielni elektrycznych, rozkładanie przewodów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Elektryk* (wymagany staż - lata: 2)
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
      • uprawnienia elektryczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zawodzie
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ZALTOM" TOMASZ ZALETA
        Adres: Wałowa 5, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 600 021 217
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w siedzibie firmy, lub pod nr tel: 600 021 217
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Praca w Markecie Budowlanym
        StPr/19/3166
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        przyuczenie do zawodu stolarza
        StPr/19/3157
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        prowadzenie pełnej księgowości
        StPr/19/3128

        Prowadzenie pojazdu; załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem; obsługa codzienną pojazdów i przyczep; utrzymanie pojazdu w czystości.
        StPr/19/3080
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        klejenie pianek PUR
        StPr/19/3069
        wynagrodzenie od od 15,5 PLN

        mntaż stelaży do mebli tapicerowanych
        StPr/19/3070
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        ochrona mienia, obchody obiektu wskazanego przez pracodawcę
        StPr/19/3048
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        czytanie projektów, wywiązywanie rozdzielni elektrycznych, rozkładanie przewodów
        StPr/19/3013
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        praca przy produkcji wianków świątecznych
        StPr/19/2918

        praca przy produkcji stelaży drewnianych
        StPr/19/2891