Mechanik maszyn przemysłowych (nr 2853)

Miejsce pracy: Kilińskiego 11, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: realizacja zadań związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń w pełnej gotowości do prowadzenia procesu technologicznego, dokonywanie przezbrojeń linii produkcyjnych, prowadzenie planowej konserwa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 30.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU MECHANIKA LUB POKREWNE; znajomość mechaniki ogólnej i doświadczenie, umiejętność czytania rysunków technicznych, uprawnienia spawalnicze, uprawnienia na wózk
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: BONDUELLE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
    Adres: Kilińskiego 11, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 52 35 43 307
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w siedzibie firmy, lub pod nr tel. 52 35 43 307
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    ochrona mienia, obchody obiektu wskazanego przez pracodawcę
    StPr/19/3048
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    rozkładanie przewodów, wykuwanie otworów pod przewody elektryczne
    StPr/19/3012
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    czytanie projektów, wywiązywanie rozdzielni elektrycznych, rozkładanie przewodów
    StPr/19/3013
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    staż w biurze rachunkowym
    StPr/19/2990
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    w-g stanowiska
    StPr/19/2977
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    StPr/19/2978

    StPr/19/2974

    utrzymanie porządku w firmie, praca w godz: 8-16
    StPr/19/2975

    nauczanie języka niemieckiego
    StPr/19/2988

    pozyskiwanie klientów, reklamowanie mebli
    StPr/19/2952