Opiekunka dzieci w żłobku -1/2 etatu (nr 2595)

Miejsce pracy: Sobieskiego 25, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz ogólnorozwojowych, Przewijanie dzieci oraz pomoc przy podawaniu posiłków Praca 4h dziennie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 1 125 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Zawód:
    • Opiekunka dziecięca* (wymagany staż - lata: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne, specjalność opiekuńczo-wychowawcza, przedszkolna; min. 1 rok doświadczenia zawodowego, zdolności plastyczne, muzyczne mile widziane oraz dodatkowe szkolenia
      Pracodawca: PRYWATNY ŻŁOBEK BAJKA MAŁGORZATA SIKORSKA-RYBARCZYK
      Adres: Sobieskiego 25, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Obsługa cuttera, krojenie tkanin tapicerskich
      StPr/19/2663
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      ochrona mienia obiektu wskazanego przez pracodawcę, praca na terenie Gniewkowa
      StPr/19/2647
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      realizacja zadań związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń w pełnej gotowości do prowadzenia procesu technologicznego, dokonywanie przezbrojeń linii produkcyjnych, prowadzenie planowej konserwa
      StPr/19/2614

      Prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz ogólnorozwojowych, Przewijanie dzieci oraz pomoc przy podawaniu posiłków Praca 4h dziennie
      StPr/19/2595
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      montaż szkieletów drewnianych, kompletowanie wyrobów na magazynie szkieletów
      StPr/19/2585
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      -przebieranie i czyszczenie surowca, -przepakowywanie i ważenie wyrobów, -dbanie o ład i porządek na stanowisku
      StPr/19/1571
      wynagrodzenie od od 15 PLN