Kasjer (2416)

Miejsce pracy: Jana Kilińskiego 9, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa kasowa, praca w godz: 7-15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomośc obsługi komputera
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE GNIEWKOWO SP Z O O
    Adres: Jana Kilińskiego 9, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomor
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w siedzibie firmy, lub dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
    obsługa kasowa, praca w godz: 7-15
    StPr/19/2416
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    staż w salonie fryzjerskim
    StPr/19/2330
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    mntaż stelaży meblowych
    StPr/19/2337
    wynagrodzenie od od 15,5 PLN

    StPr/19/2338

    rozkładanie instalacji elektrycznej, wywiązywanie rozdzielni elektrycznej , umiejętność czytania projektów
    StPr/19/2034
    wynagrodzenie od od 3 700 PLN

    -przebieranie i czyszczenie surowca, -przepakowywanie i ważenie wyrobów, -dbanie o ład i porządek na stanowisku
    StPr/19/1571
    wynagrodzenie od od 15 PLN