Pracownik produkcji /praca w Gniewkowie -dnia 15.05.2019 o godz: 13:00 p. 314 II

Miejsce pracy: Jana Kilińskiego 11, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: składanie kartonów, składanie tekturowych elementów, prace porzadkowe na terenie magazynu, pracodawca zapewnia bezpłatny transport dla osób z Inowrocławia i niektórych miejscowości
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 15.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie na produkcji, sumienność, dyspozycyjność w systemie 3-zmianowym
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Randstad Polska Sp z o.o.
    Adres: Al.Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 605305806
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: W dniu 28.05.2019 o godz: 13:00 p. 314 IIIp. w siedzibie PUP ul. Mątewska 17 Inowrocław odbędzie się spotkanie informacyjne z pracodawcą, kontakt z
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    praca przy linii produkcyjnej, pakowanie, sortowanie warzyw, ważenie wyrobów gotowych, dbałość o czystość na stanowisku pracy
    StPr/19/1323
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

    szycie odzieży
    StPr/19/1867
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    prace pomocnicze przy przerobie warzyw mrożonych i konserwowych, odbiór surowca w skrzynie, odbiór zgrzewek z taśmy i układanie na palety; pracodawca zapewnia bezpłatny dowóz na trasie Inowrocław-Gni
    StPr/19/1857
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    przebieranie i oczyszczanie surowca przy taśmie, przepakowywanie wyrobów, dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
    15/5/2019
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    staż w salonie fryzjerskim
    StPr/19/1722
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    przebieranie i oczyszczanie surowca przy taśmie
    StPr/19/0526
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    załadunek i rozładunek mebli tapicerowanych
    StPr/19/1681

    obsługa urządzeń do krojenia tkanin
    StPr/19/1670

    prace na linii produkcyjnej konserw-nadzór urządzeń, pakowanie, kontrola jakości , drobne prace porządkowe na stanowisku pracy
    StPr/19/1631
    wynagrodzenie od 2 500 - 2 700 PLN

    prace transportowe na terenie zakładu przy uzyciu wózka widłowego, paletowanie, stretchowanie
    StPr/19/1632
    wynagrodzenie od 2 900 - 3 100 PLN