Pracownik liniowy-spotkanie informacyjne odbędzie się 21.05.2019 r. o godz. 9.00

Miejsce pracy: Kilińskiego 11, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -przebieranie i czyszczenie surowca, -przepakowywanie i ważenie wyrobów, -dbanie o ład i porządek na stanowisku
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 17.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • umiejętności manualne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na produkcji, dobry wzrok,
      Pracodawca: PROGRES HR POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Panny Marii 13, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: 21 maja 2019 r. (wtorek) o godz. 9.00 pokój 314 III piętro Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: 21.05.2019 r., Godziny : 9.00
      Obsługa cuttera, krojenie tkanin tapicerskich
      StPr/19/2663
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      ochrona mienia obiektu wskazanego przez pracodawcę, praca na terenie Gniewkowa
      StPr/19/2647
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz ogólnorozwojowych, Przewijanie dzieci oraz pomoc przy podawaniu posiłków Praca 4h dziennie
      StPr/19/2595
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      montaż szkieletów drewnianych, kompletowanie wyrobów na magazynie szkieletów
      StPr/19/2585
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      -przebieranie i czyszczenie surowca, -przepakowywanie i ważenie wyrobów, -dbanie o ład i porządek na stanowisku
      StPr/19/1571
      wynagrodzenie od od 15 PLN