Zamknij

Bolesna porażka Unii w Baruchowie [ZDJĘCIA]

14:06, 22.04.2023 ST Aktualizacja: 22:06, 02.05.2023
Skomentuj

W meczu 21. kolejki kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej Unia Gniewkowo przegrała na wyjeździe z GKS-em Baruchowo 0:2.

Chcesz wesprzeć działalność gniewkowo.eu?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do przerwy był bezbramkowy remis. Unia atakowała, aż w końcu w 64. minucie nadziała się na kontrę gospodarzy. W 82. minucie GKS podwyższył prowadzenie.

Kolejny mecz Unia rozegra w najbliższy piątek – o godzinie 17:30 podejmie LTP Lubanie.

[FOTORELACJA]945[/FOTORELACJA]

GKS BARUCHOWO – UNIA GNIEWKOWO 2:0 (0:0)

UNIA: Hubert Baranowski – Rafał Gołębiewski (80’ Patryk Cabański), Oskar Kryszak, Michał Weber, Piotr Kaźmierski – Radosław Kłosowski, Dariusz Adamski, Bartosz Majer, Bartosz Wilga (70’ Kacper Włodarczyk), Janusz Olach – Kamil Fajkowski. Trener: Rafał Kraczewski.

INNE MECZE 21. KOLEJKI

Zdrój Ciechocinek – Start Stawki 3:2, Wisła Dobrzyń nad Wisłą – Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:2, Lubienianka Lubień Kujawski – Zootechnik Kołuda Wielka 1:3, Sadownik Waganiec – Noteć Gębice 1:5, LTP Lubanie – Łokietek Brześć Kujawski 0:1, Piast Kołodziejewo – Kujawiak Kowal 1:4, Kujawiak Kruszyn – Gopło Kruszwica 3:1.

8 8

Jak zwykle cos poszlo nie tak i jest przegrana !!! Po co trenowac jak i tak co 2 mecz przegrany Czyzby trener za pobłazliwy ? Trzeba sie za piłkarzy wziaz zeby nie bylo stale kompromitacji bo to szok !!! :( 14:18, 22.04.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

11 4

Jak widzieliśmy w zeszłym tygodniu, zaanagżowaniem i zadziornością + indywidualnościami, które mamy da się wygrywać mecze, ale na 4 ligę to ciut za mało. Brak stylu wprowadzonego przez trenera jest przerażający. Jazda chłopaki, nic się nie stało! 15:58, 22.04.2023

Odpowiedz

EmerytkaEmerytka

4 3

Znowu nie taka bolesna przegrana jak by bylo20:0 to jest porażka .Chlopaki głowy do góry
18:01, 22.04.2023

Odpowiedz

UpsUps

9 1

Raz się wygrywa, raz się przegrywa... Gdyby piłka była przewidywalna to nie było by emocji. Liga zrobi się ciekawsza, awans nie jest nikomu potrzebny. Chyba, że będzie nowych co najmniej 5 ludzi 18:32, 22.04.2023

Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.

GorskiGorski

8 3

Normalka. Słaby mecz, nijaka drużyna, a reszta....... 11:05, 23.04.2023

Odpowiedz

HaosHaos

10 3

Barcelony, Reale, Manchestery, Liverpoole, Bayerny i reszta topowych drużyn też przecież przegrywa z drużynami z drugiej części tabeli . Gdyby zawsze miał wygrywać faworyt to piłka nożna nie była by najlepszym sportem na świecie. Zagrali 6 kolejek , uzbierali 13 pkt w tej rundzie i są w czubie tabeli. Można ich nie lubieć ale liczby mówią same za siebie. Jakimś wielkim fanem nie jestem ale po co tyle jadu ? Obserwuje stronę i w sumie jaki wynik by nie był to i jak jest hejt. Wygrana źle, remis źle, porażka wyśmiewanie i źle. Trzymam kciuki za nich, bo to w sumie jedyna rzecz która jeszcze funkcjonuje w Gniewkowie :) 14:27, 23.04.2023