Unia wygrywa po golu w ostatniej minucie [ZDJĘCIA]

17:14, 01.04.2023 ST Aktualizacja: 18:42, 14.04.2023

W meczu 18. kolejki kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej Unia Gniewkowo wygrała ze Zdrojem Ciechocinek 2:1.

Chcesz wesprzeć działalność gniewkowo.eu?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Unia goniła wynik od 13. minuty, gdy nieporozumienie naszej obrony wykorzystał piłkarz Zdroju. Wyrównać udało się, gdy w 60. minucie piłkę zagraną w światło bramki przez Dariusza Adamskiego trącił Radosław Kłosowski. Później obie drużyny miały swoje sytuacje na strzelenie goli. Gospodarze jedną wykorzystali – w ostatniej minucie bramkę na wagę trzech punktów zdobył Rafał Gołębiewski.

[FOTORELACJA]937[/FOTORELACJA]

UNIA GNIEWKOWO – ZDRÓJ CIECHOCINEK 2:1 (0:1)

Bramki dla Unii: Radosław Kłosowski (60’), Rafał Gołębiewski (90’).

UNIA: Hubert Baranowski – Rafał Gołębiewski, Oskar Kryszak, Michał Weber, Piotr Kaźmierski – Michał Hałas (78' Kamil Piotrowiak), Dariusz Adamski, Michał Cyra (84' Daniel Majer), Bartosz Wilga (84' Kamil Fajkowski), Janusz Olach – Radosław Kłosowski. Trener: Rafał Kraczewski.

INNE MECZE 18. KOLEJKI

Łokietek Brześć Kujawski – Lubienianka Lubień Kujawski 4:0, Orlęta Aleksandrów Kujawski – Sadownik Waganiec 4:0, Gopło Kruszwica – Start Stawki 3:0, Zootechnik Kołuda Wielka – Noteć Gębice 2:0, Kujawiak Kowal – Wisła Dobrzyń nad Wisłą 1:2, Kujawiak Kruszyn – GKS Baruchowo 0:1, LTP Lubanie – Piast Kołodziejewo 2:6.