Mikrus rozbił się o Brzozę. Porażka u siebie na koniec jesieni [ZDJĘCIA]

16:50, 06.11.2022 ST Aktualizacja: 16:50, 06.11.2022

W meczu 13. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy A (grupa Bydgoszcz II) Mikrus-Gesal Szadłowice przegrał na własnym boisku z Akademią Futbolu Brzoza 1:2.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

O końcowym rozstrzygnięciu zdecydowało ostatnich 10 minut. W 80. minucie goście wyszli na prowadzenie, w 83. Mikrus po golu rezerwowego Filipa Ruteckiego wyrównał, ale po chwili ekipa z Brzozy zdobyła drugą bramkę.

Było to ostatnie spotkanie Mikrusa w rundzie jesiennej, którą zespół z Szadłowic zakończył na 7. miejscu.

[FOTORELACJA]901[/FOTORELACJA]

MIKRUS-GESAL SZADŁOWICE – AF BRZOZA 1:2 (0:0)

Bramka dla Mikrusa: Filip Rutecki (83’).

MIKRUS: Arkadiusz Stępień – Artur Dąbrowski, Maciej Pawlak, Krystian Nocny, Piotr Jaworski (90’ Leszek Matyjasik), Dawid Pawlak, Oskar Salwa (55’ Franciszek Kostuch), Kamil Krzewina (75’ Filip Rutecki), Michał Urbaniak, Błażej Wyrkowski (90’ Szymon Miszczyk), Mateusz Zboiński. Trener: Dariusz Semenowicz.

INNE MECZE 13. KOLEJKI

Spójnia Białe Błota – BOSiR Barcin 4:2, Goplania Inowrocław – Zagłębie Piechcin 3:1, Szubinianka Szubin – Kujawy Markowice 2:1, Pałuczanka Żnin – Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2:2, Pogoń II Mogilno – Cukrownik Tuczno 1:2, Piast Złotniki Kujawskie – Tarant Wójcin 1:8.