Zamknij

Seria zwycięstw zakończona. Unia przegrała w Rypinie

15:25, 11.11.2021 . Aktualizacja: 13:52, 19.11.2021
Skomentuj

W meczu 15. kolejki kujawsko-pomorskiej IV ligi Unia Gniewkowo przegrała w Rypinie z Lechem 0:2.

Dla naszego zespół mecz rozpoczął się najgorzej jak mógł – od straty gola w 2. minucie. Później Lech nadal przeważał. W pierwszej połowie Unia przeprowadziła dwie składne akcje, ale próby strzałów na bramkę blokowali obrońcy.

W drugiej połowie mieliśmy niemal powtórkę z pierwszej. W 50. minucie Daniel Majer zagrał piłkę ręką w polu karnym, ale Hubert Baranowski obronił rzut karny. Nie był to jednak moment zwrotny meczu. Gospodarze nadal przeważali i tę przewagę udokumentowali.

LECH RYPIN – UNIA GNIEWKOWO 2:0 (1:0)

UNIA: Hubert Baranowski – Daniel Majer (61’ Bartosz Wilkanowski), Kacper Włodarczyk, Sebastian Krzysztofiak, Michał Piotrowski (46’ Michał Hałas) – Mateusz Nowacki (83’ Mateusz Balik), Oskar Kryszak (83’ Krzysztof Milewski), Sławomir Piechocki, Mateusz Filipiak (72’ Przemysław Żbikowski), Janusz Olach – Kamil Fajkowski. Trener: Grzegorz Jeromin.

INNE MECZE 15. KOLEJKI

Cuiavia Inowrocław – Kujawianka Izbica Kujawska 3:0, Pomorzanin Toruń – Chemik Bydgoszcz 1:5, Włocłavia Włocławek – Chełminianka Chełmno mecz przerwany w 10. minucie przy stanie 2:0 z powodu zdekompletowania zespołu gości, Sparta Brodnica – Pogoń Mogilno 1:3, Unia Solec Kujawski – Sportis Łochowo 1:0, BKS Bydgoszcz – Start Pruszcz 0:3, Wda Świecie – Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:0, Notecianka Pakość – Lider Włocławek 1:3.