Po dwóch wygranych tym razem porażka Mikrusa [ZDJĘCIA]

22:15, 10.10.2021 S.T Aktualizacja: 09:00, 11.10.2021

W meczu 9. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy A (grupa Bydgoszcz II) Mikrus-Gesal Szadłowice przegrał na własnym boisku z Kujawami Markowice 1:3.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po golu niezawodnego ostatnio Pawła Stępnia, ale prowadzeni przez doskonale znanego kibicom w naszej gminie trenera Szymona Stolarskiego goście już po minucie wyrównali. Jeszcze przed przerwą Kujawy wyszły na prowadzenie, którego nie oddały do końca meczu, mimo że przez pół godziny broniły przewagi w dziesięciu, a w ostatnich minutach nawet w dziewięciu.

Za tydzień Mikrus wyjeżdża do Gębic, gdzie w niedzielę 17 października o godzinie 15 zmierzy się z Notecią.

[FOTORELACJA]708[/FOTORELACJA]

MIKRUS-GESAL SZADŁOWICE – KUJAWY MARKOWICE 1:3 (1:2)

Bramka dla Mikrusa: Paweł Stępień (22’).

MIKRUS: Jakub Morek – Paweł Stępień, Karol Kruszczyński (67’ Dariusz Semenowicz), Dawid Pawlak, Kamil Trawka, Artur Dąbrowski, Mateusz Mąka, Piotr Jaworski, Oskar Salwa, Jarosław Sołomonow (46' Patryk Lingnau), Michał Urbaniak. Trener: Dariusz Semenowicz.

INNE MECZE 9. KOLEJKI

Noteć Gębice – Zootechnik Kołuda Wielka 1:4, Spójnia Białe Błota – AF Brzoza 3:4, LZS Kościelec – Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 1:1, Zagłębie Piechcin – Pałuczanka Żnin 1:2, Goplania Inowrocław – Piast Złotniki Kujawskie 3:0, BOSiR Barcin – Szubinianka Szubin 2:1.