Druga z rzędu porażka Czarnych

22:58, 12.09.2021 S.T Aktualizacja: 11:11, 13.09.2021

W meczu 4. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy B Czarni Wierzchosławice przegrali z Olimpią Dąbrowa 2:4.

Czarni przegrywali już 0:3, ale tuż przed przerwą strzelili pierwszego, a w 67. minucie także drugiego gola. Niestety, dogonić gości się jednak nie udało.

Za tydzień ekipa z Wierzchosławic jedzie do Łabiszyna (daty i godziny rozpoczęcia spotkania jeszcze nie ustalono).

CZARNI WIERZCHOSŁAWICE – OLIMPIA DĄBROWA 2:4 (1:3)

Bramki dla Czarnych: Marcin Strzelczyk (42’ z karnego), Michał Wilk (67’).

CZARNI: Kacper Łęczycki – Mikołaj Skowroński, Piotr Grabski, Filip Sadowski, Tomasz Lewandowski, Kacper Kołodziejczak, Michał Wilk, Mateusz Nowicki, Marcin Marczak, Marcin Strzelczyk, Kamil Brzustowicz. Trener: Maciej Niewiadomski.

INNE MECZE 4. KOLEJKI

Burza Nowa Wieś Wielka – LZS Jadowniki 2:0, KS Brzoza – Orłowianka Orłowo 3:2, Cukrownik Tuczno – LZS Grochowiska Księże 0:3, Unia II Gniewkowo – Noteć II Łabiszyn 2:2, Snajper Rogowo – Sparta Janowiec Wielkopolski 1:4.