W czwartym spotkaniu sparingowym podczas przygotowań do rundy wiosennej w kujawsko-pomorskiej IV lidze Unia Gniewkowo pokonała Noteciankę Pakość 4:2.
Mecz rozegrano w Inowrocławiu.
Rywal Unii to wicelider klasy okręgowej.
Za tydzień Unia rozegra kolejny sparing. Jej rywalem będzie Victoria Czernikowo (klasa okręgowa).
Runda wiosenna w IV lidze rozpocznie się w weekend 13/14 marca (Unia zagra wtedy z KS Brzoza).
UNIA GNIEWKOWO – NOTECIANKA PAKOŚĆ 4:2 (2:0)
Bramki dla Unii: Piotr Kaźmierski, Kamil Fajkowski, Bartosz Pędowski, Radosław Kłosowski.
UNIA: Arkadiusz Stępień – Kamil Piotrowiak, Kacper Włodarczyk, Przemysław Żbikowski, Piotr Kaźmierski – Mateusz Nowacki, Oskar Kryszak, Sławomir Piechocki, Bartosz Pędowski – Kamil Fajkowski, Radosław Kłosowski. Grali także: Hubert Baranowski, Michał Hałas, Mateusz Balik, Daniel Majer, Filip Sąsała, Bartłomiej Kosmecki. Trener: Grzegorz Jeromin.
::news{"type":"see-also","item":"4723"}
::news{"type":"see-also","item":"4730"}
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gniewkowo.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Czarni przegrali ostatni mecz ze Zdrojem i spadli do Kl
Pani burmistrz będzie zadowolona, mniej kasy na sport w przyszłym roku hahaha
Wsiok
09:58, 2026-06-21
110 zarzutów dla 48-latka. Kryminalni zabezpieczyli w G
A ktoś może wie, co to za nocne hałasy w okolicach Inowrocławskiej? Ktoś na złomowisku nocne szychty robi? Zaczyna to być denerwujące.
B.
11:58, 2026-06-19
110 zarzutów dla 48-latka. Kryminalni zabezpieczyli w G
Tak w naszym kraju buduje się dobrobyt.Uczciwie pracujący nie mają szans na dorobienie się czegokolwiek.
partyjka
09:19, 2026-06-19
Dziś nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Waży się los sz
A w zawodówce słychać kwik bo dyrektor odsunęła od koryta panujących za poprzedniczka pracowników. Teraz grobowa atmosfera bo trzeba zacząć robić to za co się bierze pieniądze. Koniec z załatwianiem spraw w godzinach pracy i opryskliwym traktowaniem petentow i wykorzystaniem uczniów do prac porządkowych.
Koryto
16:57, 2026-06-18