W tym roku finał Regionalnego Pucharu Polski nie dla Unii [ZDJĘCIA]

17:03, 26.07.2020 S.T Aktualizacja: 09:36, 03.08.2020

Piłkarze Unii Gniewkowo nie powtórzą ubiegłorocznego osiągnięcia w Regionalnym Pucharze Polski. Wtedy grali w finale, teraz ich przygoda z tymi rozgrywkami skończyła się na półfinale.

W rozegranym w niedzielne popołudnie spotkaniu tej fazy zespół trenera Grzegorza Jeromina przegrał na Stadionie Miejskim im. Mariana Teppera z Unią Janikowo 1:3.

Jedynego gola dla naszego zespołu strzelił Kamil Fajkowski, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Łukasza Cięgotury. Gospodarze odrobili wtedy straty i zaczęli prowadzić z trzecioligowcem wyrównaną grę. Niestety, tuż przed końcem pierwszej połowy goście szybko strzelili dwa gole, a po przerwie z zimną krwią punktowali naszego czwartoligowca.

[FOTORELACJA]550[/FOTORELACJA]

W finale, który 5 sierpnia odbędzie się we Włocławku Unia Janikowo zmierzy się z Zawiszą Bydgoszcz.

UNIA GNIEWKOWO – UNIA JANIKOWO 1:6 (1:3)

Bramka dla Unii: Kamil Fajkowski (24’).

UNIA: Arkadiusz Stępień – Mateusz Nowacki, Michał Piotrowski (46’ Mateusz Balik), Przemysław Żbikowski, Janusz Olach – Filip Sąsała (84’ Kacper Włodarczyk), Kamil Piotrowiak (46’ Sylwester Gęgotek), Łukasz Cięgotura, Bartosz Pędowski – Radosław Kłosowski (74’ Mateusz Filipiak), Kamil Fajkowski. Trener: Grzegorz Jeromin.