Zamknij

Unia wyszarpała remis w doliczonym czasie gry! [ZDJĘCIA]

13:56, 09.11.2019 S.T Aktualizacja: 14:55, 16.11.2019
Skomentuj

W meczu 15. kolejki kujawsko-pomorskiej IV ligi piłkarze Unii Gniewkowo zremisowali w Bydgoszczy z BKS-em 2:2, strzelając drugiego gola w doliczonym czasie gry.

Gospodarze wyszli na prowadzenie krótko przed przerwą, wykorzystując gapiostwo obrony gniewkowskiego zespołu. Po przerwie Unia się jednak podniosła i zdołała wyrównać po golu z rzutu karnego Łukasza Cięgotury. Niestety, niecałe 10 minut przed końcem BKS znów wyszedł na prowadzenie. Gdy wydawało się, że Unia poniesie piątą porażkę w sześciu ostatnich meczach, Michał Piotrowski w doliczonym czasie gry dał drużynie bardzo cenny punkt.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu, których autorką jest Daria Stec.

BKS BYDGOSZCZ – UNIA GNIEWKOWO 2:2 (1:0)

Bramki dla Unii: Łukasz Cięgotura (58’ z karnego), Michał Piotrowski (90+').

UNIA: Arkadiusz Stępień – Kamil Piotrowiak, Michał Piotrowski, Przemysław Żbikowski, Piotr Kaźmierski – Janusz Olach (82' Adam Kmita), Oskar Kryszak, Sylwester Gęgotek (67' Łukasz Waligóra), Łukasz Cięgotura, Mateusz Nowacki – Mateusz Balik (46' Kamil Fajkowski). Trener: Grzegorz Jeromin.

INNE MECZE 15. KOLEJKI

Włocłavia Włocławek – Piast Złotniki Kujawskie 4:0, Legia Chełmża – Zawisza Bydgoszcz 1:1, Sparta Brodnica – Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:1, Cuiavia Inowrocław – Lider Włocławek 0:2, Pogoń Mogilno – Pomorzanin Toruń 0:2, Notecianka Pakość – Chełminianka Chełmno 2:1, Lech Rypin – Sportis Łochowo 3:0, Kujawianka Izbica Kujawska – Chemik Bydgoszcz 1:0.

3 7

Przed meczem z BKS Bydgoszcz trener Unii Gniewkowo przeprowadza w szatni rozmowę motywacyjną z zawodnikami zadając pytanie napastnikom " co to za sytuacja kiedy w polu karnym przeciwnika zostaniecie sfaulowani " rzut karny dla naszej drużyny !!!! odpowiadają chórem napastnicy po czym trener zadaje pytanie obrońcom "a co jeśli sfaulujecie przeciwnika w naszym polu karnym" zalega grobowa cisza po czym jeden z odważniejszych obrońców notabene kapitan drużyny zdecydowanym głosem odpowiada- ewidentny błąd sędziego Panie trenerze !!!!!!!!!!! NARA WIARA 15:16, 09.11.2019

2 3

Pomyśl i sam sobie odpowiedz a jeśli się nie domyślisz spytaj mamusi może ci wytłumaczy 16:12, 09.11.2019

UnjaUnja

8 0

Przedstaw się, a wymienimy się argumentami. Pewnie nawet na meczu nie byłeś. Jak tak masz kibicować unii, to siedź w domu z dziećmi czy przy piwie i oglądaj co chxesz, ale nie krytukuj, jak nie wiesz o co chodzi. 21:34, 09.11.2019

reo

No joNo jo

8 1

Kim ty jesteś kolego, że takie wieści rozpowrzechniasz? Byłeś tam, słyszałeś? Może gdzieś ci dzwoni a nie wiesz w którym kościele? A tak napewno to dzwoni w twojej główce 21:13, 09.11.2019

6 3

Bohater Unii i kolega Balik powinni iść po rozum do głowy, a nie pić pod żabką i zgrywać twardzieli jacy to oni nie byli na boisku... wyniki mówią same za siebie i co wy jako piłkarze prezentujecie takim zachowaniem ?... szkoda reszty porządnej drużyny! co nie którym chyba solidny węgorz by się przydał na obiadek... Ku%wa mać UNIA grać!!!!!!! 17:25, 11.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SiwySiwy

4 0

Brawo panowie za walkę do samego końca ! Małymi krokami do przodu .. głowy do góry 21:19, 11.11.2019