Mecz walki na remis. Unia - Legia 1:1 [ZDJĘCIA]

14:54, 02.11.2019 S.T Aktualizacja: 18:17, 08.11.2019

Udało się piłkarzom Unii Gniewkowo przerwać serię czterech porażek, ale do zachwytu daleko. W meczu 14. kolejki kujawsko-pomorskiej IV ligi zremisowali 1:1 z Legią Chełmża.

Jedynego gole dla Unii, kilka minut po objęciu przez gości prowadzenia strzelił Łukasz Cięgotura.

UNIA GNIEWKOWO – LEGIA CHEŁMŻA 1:1 (0:0)

Bramka dla Unii: Łukasz Cięgotura (70’).

UNIA: Arkadiusz Stępień – Kamil Piotrowiak, Przemysław Żbikowski, Michał Piotrowski, Piotr Kaźmierski – Janusz Olach (61’ Adam Kmita), Oskar Kryszak (75’ Radosław Kłosowski), Łukasz Cięgotura, Łukasz Waligóra (61’ Joachim Trenk), Mateusz Nowacki – Kamil Fajkowski. Trener: Grzegorz Jeromin.

INNE MECZE 14. KOLEJKI

Lider Włocławek – Sparta Brodnica 3:1, Chemik Bydgoszcz – Pogoń Mogilno 2:1, Zawisza Bydgoszcz – Notecianka Pakość 5:2, Piast Złotniki Kujawskie – Cuiavia Inowrocław 0:2, Chełminianka Chełmno – Kujawianka Izbica Kujawska 4:2, Sportis Łochowo – BKS Bydgoszcz 2:0, Orlęta Aleksandrów Kujawski – Lech Rypin 1:1, Pomorzanin Toruń – Włocłavia Włocławek 4:0.