Dwa oblicza i efektowne zwycięstwo Mikrusa

13:10, 07.10.2019 S.T Aktualizacja: 13:11, 07.10.2019

W kolejnym meczu o mistrzostwo kujawsko-pomorskiej A-Klasy (grupa Bydgoszcz II) Mikrus-Gesal Szadłowice pokonał nieobliczalną w tej rundzie drużynę Spójni Białe Błota.

– Mecz miał dwa oblicze. Do przerwy to drużyna gości prowadziła, ale po męskiej rozmowie w szatni chłopcy zareagowali pozytywnie i mimo problemów kadrowych (kontuzje i choroby) udało się w drugiej połowie nie tylko odrobić straty, ale wysoko wygrać – podsumowała grający trener Dariusz Semenowicz.

MIKRUS-GESAL SZADŁOWICE – SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 7:2 (0:1)

MIKRUS: Patryk Lingnau 3, Paweł Stępień 2, Piotr Jaworski, Michał Urbaniak.

MIKRUS: Przemysław Łysiak – Krystian Nocny (63’ Sebastian Wyrkowski), Dawid Pawlak, Arkadiusz Frątczak, Michał Urbaniak, Patryk Lingnau, Piotr Jaworski, Artur Dąbrowski, Mateusz Zboiński, Dariusz Semenowicz, Paweł Stępień. Trener: Dariusz Semenowicz.

INNE MECZE 8. KOLEJKI

Noteć Gębice – Zootechnik Kołuda Wielka 2:2, Pałuczanka Żnin – Burza Nowa Wieś Wielka 1:2, Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia – Piast Kołodziejewo 1:0, Znicz Rojewo – Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 6:1, Zagłębie Piechcin – Pogoń II Mogilno 2:3, Noteć Inowrocław – Victoria Kołaczkowo 3:0.