Fatalna druga połowa i porażka Unii w Chełmnie

18:04, 07.09.2019 S.T Aktualizacja: 21:20, 08.09.2019

Po fatalnej drugiej połowie, w której Unia pozwalała gospodarzom na boisko właściwie na wszystko, gniewkowianie przegrali w Chełmnie 2:6.

Do przerwy Unia prowadziła 2:1, będą zespołem mogącym się podobać i grającym lepiej od gospodarzy. W szatni chyba ktoś odciął piłkarzom trenera Grzegorza Jeromina prąd, bo po zmianie stron oglądaliśmy zupełnie inną drużynę. Gospodarze już w pierwszej akcji wyrównali, a później regularnie po składnych akcjach dokładali kolejne gole. To i tak najniższy wymiar kary, bo gracze Chełminianki ostrzeliwali także słupki (po razie każdy) i poprzeczkę (również raz).

CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – UNIA GNIEWKOWO 6:2 (1:2)

Bramki dla Unii: Kamil Fajkowski (12’), Łukasz Cięgotura (35’ z karnego)

UNIA: Kacper Nadolny – Kamil Piotrowiak, Michał Piotrowski, Przemysław Żbikowski, Janusz Olach – Michał Hałas (62’ Bartosz Pędowski), Łukasz Cięgotura, Oskar Kryszak (90’ Mateusz Balik), Piotr Kaźmierski (65’ Radosław Kłosowski), Mateusz Nowacki (72’ Grzegorz Pakulski) – Kamil Fajkowski. Trener: Grzegorz Jeromin.

INNE MECZE 6. KOLEJKI

Piast Złotniki Kujawskie – Lider Włocławek 1:2, Pomorzanin Toruń – Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:1, Włocłavia Włocławek – Sparta Brodnica 1:4, Zawisza Bydgoszcz – Cuiavia Inowrocław 2:0, Kujawianka Izbica Kujawska – BKS Bydgoszcz 1:0, Notecianka Pakość – Legia Chełmża (sobota, 16), Pogoń Mogilno – Lech Rypin 2:2, Chemik Bydgoszcz – Sportis Łochowo 0:2.