Porażka Czarnych na inaugurację [ZDJĘCIA]

21:05, 25.08.2019 S.T Aktualizacja: 21:08, 25.08.2019

W meczu 1. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy B Czarni Wierzchosławice przegrali na własnym boisku z Cuiavią II Inowrocław 1:2.

Czarni mogą być mocno zawiedzeni, bo w pierwszej połowie Karol Kruszczyński nie wykorzystał rzutu karnego, a później dwaj ich piłkarze oglądali czerwoną kartkę (Mikołaj Aleksandrzak i strzelec gola Tomasz Fajkowski). Cuiavia zwycięską bramkę zdobyła dwie minuty przed końcem.

CZARNI WIERZCHOSŁAWICE – CUIAVIA II INOWROCŁAW 1:2 (1:1)

Bramka dla Czarnych: Tomasz Fajkowski (28’).

CZARNI: Patryk Studziński – Kacper Welenc (80’ Julian Tomczyk), Michał Wilk (46’ Bartłomiej Gotowalski), Mikołaj Aleksandrzak, Dariusz Wójciński (69’ Krystian Jędrasik), Karol Kruszczyński, Tomasz Fajkowski, Mateusz Nowicki, Marcin Marczak – Kamil Brzustowicz, Filip Sobczak.

INNE MECZE 1. KOLEJKI

Tarant Wójcin – Kujawy/Błękitni Markowice 1:4, LZS Kościelec Kujawski – Orłowianka Orłowo 2:2, Grom Ostrowo – Fregata Polanowice 2:4, Unia Leszcze – Kujawiak Sukowy 1:2, Iskra Sikorowo – Cukrownik Tuczno 0:1. Pauzowali Kolorowi Krusza Zamkowa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu Czarni – Cuiavia II.