Unia ? Noteć 5:0. Cóż to było za świętowanie! [ZDJĘCIA]

20:58, 09.06.2018 S.T Aktualizacja: 16:45, 11.06.2018

Doskonała gra piłkarzy i wspaniała atmosfera – to była wielka sobota w Gniewkowie. W meczu 28 kolejki kujawsko-pomorskiej ligi okręgowej pewna już awansu do IV ligi Unia Gniewkowo pokonała Noteć Łabiszyn 5:0 i w pięknym stylu pożegnała się ze swoimi kibicami na Stadionie Miejskim im. Mariana Teppera. A po meczu było wspólne wspaniałe świętowanie!

Unia zaczęła mecz nerwowo i to goście mogli już na początku objąć prowadzenie. Po wyrównanych 20 minutach nasi piłkarze przejęli inicjatywę. Kamil Fajkowski zmarnował dwie świetne okazje, ale jeszcze w pierwszej połowie strzelił dwa gole (rozdzieliło je samobójcze trafienie obrońcy gości) i stało się jasne, że awans do IV ligi będzie celebrowany w atmosferze zwycięstwa.

Po przerwie rezerwowi Mateusz Balik i Sylwester Gęgotek dołożyli jeszcze po golu i można było otwierać szampany!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotnich wydarzeń na Stadionie Miejskim.

UNIA GNIEWKOWO – NOTEĆ ŁABISZYN 5:0 (3:0)

Bramki dla Unii: Kamil Fajkowski (40’, 45+2'), samobójcza (45’), Mateusz Balik (75’), Sylwester Gęgotek (90+3’).

UNIA: Jakub Kleczek – Kamil Piotrowiak, Oskar Kryszak (50' Kamil Piotrowicz), Krzysztof Brończyk, Piotr Kaźmierski – Grzegorz Pakulski (56' Sylwester Gęgotek), Łukasz Cięgotura, Filip Sąsała, Łukasz Waligóra, Bartosz Pędowski (64' Mikołaj Ciejek) – Kamil Fajkowski (73' Mateusz Balik). Trener: Grzegorz Jeromin.

INNE MECZE 28. KOLEJKI

Łokietek Brześć Kujawski – Piast Złotniki Kujawskie 4:2, LTP Lubanie – Start Radziejów 3:1, Wisła Dobrzyń nad Wisłą – Kujawianka Strzelno 0:6, Lubienianka Lubień Kujawski – Szubinianka Szubin 3:1, GKS Baruchowo – Zdrój Ciechocinek 4:1, Ziemowit Osięciny – Włocłavia Włocławek 0:10, Gopło Kruszwica – Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:0.