Mikrus w końcu się przełamał i wygrał drugi raz tej wiosny [ZDJĘCIA]

09:05, 02.05.2024 ST Aktualizacja: 19:24, 12.05.2024

W meczu 20. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy A Mikrus-Gesal Szadłowice pokonał na własnym boisku Zagłębie Piechcin 7:1.

Chcesz wesprzeć działalność gniewkowo.eu?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tym samym gospodarze w efektywnym stylu przerwali serię czterech porażek i wygrali po raz drugi tej wiosny.

Mikrus już do przerwy prowadził czterema golami, a trzy z nich strzelił Błażej Wyrkowski. Dwa trafienia w całym meczu dołożył Mateusz Laks, a po jednym Dawid Markowski Jakub Ziółkowski.

W najbliższą niedzielę 5 maja o godzinie 15 derby Gminy Gniewkowo – Mikrus zmierzy się w Wierzchosławicach z Czarnymi.

[FOTORELACJANOWA]1157[/FOTORELACJANOWA]

MIKRUS-GESAL SZADŁOWICE – ZAGŁEBIE PIECHCIN 7:1 (4:0)

Bramki dla Mikrusa: Mateusz Laks 2 (8’, 53’), Błażej Wyrkowski 3 (12’, 17’, 45’), Dawid Markowski (52’), Jakub Ziółkowski (85’).

MIKRUS: Arkadiusz Stępień – Artur Dąbrowski (70’ Szymon Miszczyk), Piotr Jaworski, Franciszek Kostuch, Mateusz Laks, Patryk Lingnau, Dawid Markowski (70’ Krystian Wiśniewski), Mateusz Nowacki, Maciej Pawlak (60’ Oskar Matuszak), Michał Urbaniak (70’ Filip Rutecki), Błażej Wyrkowski (60’ Jakub Ziółkowski). Trener: Dariusz Semenowicz.

INNE MECZE 20. KOLEJKI

Pałuczanka Żnin – Kolorowi Krusza Zamkowa 3:0, Mikrus-Gesal Szadłowice – Zagłębie Piechcin 7:1, Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia – Sparta Janowiec Wielkopolski 4:1, Szubinianka Szubin – Spójnia Białe Błota 0:0, AF Brzoza – Tarant Wójcin 1:3, Pogoń II Mogilno – Piast Złotniki Kujawskie 1:0.