Mikrus nie lubi Dębów. W sobotę porażka z kolejnym [ZDJĘCIA]

23:50, 13.04.2024 ST Aktualizacja: 14:21, 21.04.2024

W meczu 17. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy A Mikrus-Gesal Szadłowice przegrał na własnym boisku z Dębem Barcin 3:4.

Chcesz wesprzeć działalność gniewkowo.eu?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mecz rozpoczął się dla gospodarzy wybornie, bo od gola w 12. minucie, którego z własnego pola karnego strzelił bramkarz Mikrusa Arkadiusz Stępień. Jeszcze w pierwszej połowie na 2:0 podwyższył Błażej Wyrkowski i wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze do zwycięstwa. Niestety, po przerwie cztery bramki zdobyli jednak goście, a Piotr Jaworski tylko zmniejszył rozmiary porażki.

Przed tygodniem Mikrus przegrał z Dębem Bąkowo/Dąbrowa Biskupia, a teraz z Dębem Barcin. Na szczęście Dęby już się w lidze skończyły, ale w następnej kolejce Mikrusa czeka kolejne trudne zadanie – mecz w Żninie z Pałuczanką. Początek w sobotę 20 kwietnia o godzinie 17.

[FOTORELACJA]1140[/FOTORELACJA]

MIKRUS-GESAL SZADŁOWICE – DĄB BARCIN 3:4 (2:0)

Bramki dla Mikrusa: Arkadiusz Stępień (12’), Błażej Wyrkowski (43’), Piotr Jaworski (79’).

MIKRUS: Arkadiusz Stępień – Marcin Dąbrowa, Piotr Jaworski, Mateusz Laks, Patryk Lingnau, Leszek Matyjasik, Wojciech Miszczyk (46’ Dawid Markowski), Mateusz Nowacki (80’ Michał Urbaniak), Maciej Pawlak, Błażej Wyrkowski (60’ Filip Rutecki), Jakub Ziółkowski. Trener: Dariusz Semenowicz.

INNE MECZE 17. KOLEJKI

Spójnia Białe Błota – Piast Złotniki Kujawskie 2:1, Czarni Wierzchosławice – AF Brzoza 1:0, Sparta Janowiec Wielkopolski – Pogoń II Mogilno 0:1, Zagłębie Piechcin – Szubinianka Szubin 4:4, Kolorowi Krusza Zamkowa – Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2:2, Tarant Wójcin – Pałuczanka Żnin 1:2.