pracownik produkcji/operator wózka widłowego (nr 3170)

Miejsce pracy: Kilińskiego 11, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -kontrola jakości produktów, -przebieranie i sortowanie warzyw na liniach produkcyjnych, -przepakowywanie produktów, -prace porządkowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 20.09.2018
Wynagrodzenie brutto: 13,7 - 14,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
    • uprawnienia na wózki widłowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BONDUELLE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
      Adres: Kilińskiego 11, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 601 444 670
      E-mail: kinga.deptula@bonduelle.com
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, kontakt osobisty z pracodawcą siedzibie Firmy w Gniewkowie ,ul. Kilińskiego 11 , pod nr tel. 601 444 670 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      -kontrola jakości produktów, -przebieranie i sortowanie warzyw na liniach produkcyjnych, -przepakowywanie produktów, -prace porządkowe
      StPr/18/3170
      wynagrodzenie od 13,7 - 14,7 PLN

      prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży w świetlicach socjoterapeutycznych - Lipie, Więcławice, Wierzbiczany, Skalmierowice, praca w godz: 11-19.
      StPr/18/3040
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      praca przy linii produkcyjnej, sortowanie i pakowanie warzyw, ważenie wyrobów gotowych, prac w Gniewkowie, możliwość dojazdu autobusem, który kursuje na trasie Gniewkowo-Inowrocław
      StPr/18/3023
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      analiza jakościowa i ilościowa surowca (ważenie i wystawienie karty oceny surowca), kontrola warunków panujących na centrach dotyczących higieny pracy, kontrola zapasu surowca, prowadzenie ewidencji;
      StPr/18/2961
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      wywiązywanie rozdzielni elektrycznej zgodnie z projektami
      StPr/18/2914
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN