Elektryk (nr 1082)

Miejsce pracy: Wałowa 5, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wywiązywanie rozdzielni elektrycznych, rozkładanie instalacji elektrycznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 28.03.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Zawód:
    • Elektryk* (wymagany staż - lata: 2)
      Uprawnienia:
      • PRAWO JAZDY KAT. B*
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ZALTOM" TOMASZ ZALETA
        Adres: Wałowa 5, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Tomasz Zaleta
        Numer telefonu: 600 021 217
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Odbieranie produktów z taśmy, pakowanie do opakowań zbiorczych
        15/4/2018
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
        StPr/18/1240
        wynagrodzenie od od 20 PLN

        pozyskiwanie klientów, sprzedaż mebli
        StPr/18/1179
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        pomoc przy produkcji mebli
        StPr/18/1097
        wynagrodzenie od od 16,5 PLN

        tapicerowanie mebli
        StPr/18/1096
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        staz w Biurze Rachunkowym :wprowadzanie i księgowanie dokumentów-kontrola dokumentów , obsługa urządzeń biurowych/praca wgodz. 8.30-16.30
        StPr/18/1072
        wynagrodzenie od 997,4 PLN

        wywiązywanie rozdzielni elektrycznych, rozkładanie instalacji elektrycznych
        StPr/18/1082
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        pomoc w malowaniu lub nakładaniu powłok lakierniczych
        StPr/18/1038

        przygotowywanie pizzy
        StPr/18/0953
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN