referent/specjalista ds. kadr i płac (nr 1240)

Miejsce pracy: Sobieskiego 27, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.06.2018
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Zawód:
    • Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: znajomość zagadnień prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office, obsługa programu Płatnik, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odp
      Pracodawca: PIEKARNIA-CIASTKARNIA BRACIA KUCZYŃSCY Spółka Cywilna Michał Kuczyński, Maciej Kuczyński
      Adres: Sobieskiego 27, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Borkowska
      Numer telefonu: 734-839-594
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty ul. Sobieskiego 27, Gniewkowo poprzedzony telefonem 734-839-594
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Odbieranie produktów z taśmy, pakowanie do opakowań zbiorczych
      15/4/2018
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
      StPr/18/1240
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      pozyskiwanie klientów, sprzedaż mebli
      StPr/18/1179
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      pomoc przy produkcji mebli
      StPr/18/1097
      wynagrodzenie od od 16,5 PLN

      tapicerowanie mebli
      StPr/18/1096
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      staz w Biurze Rachunkowym :wprowadzanie i księgowanie dokumentów-kontrola dokumentów , obsługa urządzeń biurowych/praca wgodz. 8.30-16.30
      StPr/18/1072
      wynagrodzenie od 997,4 PLN

      wywiązywanie rozdzielni elektrycznych, rozkładanie instalacji elektrycznych
      StPr/18/1082
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      pomoc w malowaniu lub nakładaniu powłok lakierniczych
      StPr/18/1038

      przygotowywanie pizzy
      StPr/18/0953
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN